Advertisement

Porządki na drogach powiatowych

ePiotrkowRegion Czwartek, 28 kwietnia 202219109
Pogoda sprzyja pracom drogowym. W związku z tym w powiecie pojawili się pracownicy, którzy zajęli się porządkowaniem kilku szlaków komunikacyjnych. W niektórych miejscach kierowcy mogą się spodziewać drobnych utrudnień.

Piotrkowskie Starostwo Powiatowe przedstawiło relację z prac na należących do niego drogach. Pracownicy Zarządu Dróg Powiatowych prowadzili remonty cząstkowe nawierzchni jezdni na drogach relacji:

 

  • Kęszyn - Wroników,
  • Sulejow - Kawęczyn,
  • Krężna - Oprzężów,
  • Wolbórz - Chorzęcin,

Poza tym wyprofilowano też pobocze oraz odmulono rów w miejscowości Plucice przy drodze powiatowej Gorzkowice - Masłowice.


Prace przy bieżących naprawach po zimie trwają cały czas - Prosimy o cierpliwość. Obecnie, według oceny Zarządu Dróg Powiatowych, wykonanych zostało 40% zaplanowanych napraw nawierzchni - informują urzędnicy.


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (9)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

zośka x ~zośka x (Gość)28.04.2022 11:58

czy ktoś się weźmie w końcu za naprawę drogi w Kole, która woła o pomstę do nieba. Ustawiono znaki, że droga uszkodzona na długości 1,9 km i uważają,że to załatwia sprawę i nikt za to nie będzie odpowiadał w razie uszkodzenia auta. Może by tak burmistrz Sulejowa ruszył cztery litery i pojechał sprawdzić jak to wygląda?

51


Hmmm ~Hmmm (Gość)28.04.2022 10:23

~goœć_kierowca (Gość) - zgadzam się w 100%. Ten grys to "pudrowanie pryszcza". Po paru tygodniach pęknięcia i dziury i tak wychodzą. A dodatkowo jeszcze można uszkodzić reflektor, karoserię albo szybę. Kiedyś po takiej "naprawie" drogi jechałem za jakimś autem. Grys wyskoczył spod koła, uderzył w szybę i cyk... 1/3 pęknięta. Dobrze, że mam AC, to naprawa była bezkosztowa.

32


aaaafdsfddfdfdff ~aaaafdsfddfdfdff (Gość)28.04.2022 14:32

po takiej "naprawie" powinni ustawić znaki ostrzegawcze - SYPKI ŻWIR bo jest to śmiertelne niebezpieczeństwo dla jednośladów a i kierowca samochodu może w pole wylecieć na zakręcie, nie mówiąc o uszkodzeniach karoserii.

32


wiesniak ~wiesniak (Gość)28.04.2022 10:24

Dlaczego przerwano prace przy rondach Wolborz,Golesze.W takim tempie to chyba skoncza w 2023roku.

40


goœć_gość ~goœć_gość (Gość)28.04.2022 10:21

I za miesiąc znowu będzie tak jak było.

32


goœć_kierowca ~goœć_kierowca (Gość)28.04.2022 08:54

Naprawa tym grysem największa porażka co do napraw drogowych. Ona nic nie daje.

62


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat