Advertisement

Policjanci i uczniowie rozdawali... jabłka i cytryny

Policja KMP PiotrkówRegion Wtorek, 08 listopada 20220
Piotrkowscy policjanci wspólnie z uczniami Szkoły Podstawowej w Gomulinie przeprowadzili działania pn. „Jabłko-cytryna”. Słodkie owoce otrzymywali prawidłowo jadący kierowcy. Niestety nie obyło się też bez kwaśnych min, bo kierowcy którzy jechali z nadmierną prędkością otrzymywali cytryny. Wszystko to w ramach profilaktyki ruchu drogowego.

Ładuję galerię...

W ramach działań podczas kontroli prędkości, prawidłowo jadący kierowcy oprócz jabłek, otrzymywali także brawa od najmłodszych.

Na kierowców przekraczających dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym czekały do zjedzenia kwaśne cytryny. Policjanci przypominali też kierującym o zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz jaki wpływ na bezpieczeństwo ma stosowanie bezpiecznej prędkości. W ramach działań, niestety to cytryna cieszyła się większym powodzeniem, choć na szczęście przekroczenia prędkości nie były rażące. Kierowcy natomiast mogli się cieszyć, że za popełnione wykroczenia nie otrzymali mandatu, a kwaśny owoc - relacjonuje st. asp. Izabela Gajewska z KMP w Piotrkowie Trybunalskim.

 

A my przypominamy, że jazda ze zbyt dużą prędkością może być niebezpieczna... także dla naszego portfela. O aktualnych karach za przekroczenie dozwolonej prędkości przeczytacie tutaj.


Zainteresował temat?

3

1


Advertisement
Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat