Advertisement

Płacisz podatki w Piotrkowie? Sprawdź!

ePiotrkow Poniedziałek, 05 grudnia 20225
Od 1 stycznia 2023 r. zmienią się numery rachunków bankowych piotrkowskiego magistratu. Oznacza to, że z początkiem nowego roku wszelkie opłaty i podatki lokalne trzeba będzie wpłacać na nowe numery kont.
Fot. UM Piotrków Fot. UM Piotrków

Po kilku latach Urząd Miasta w Piotrkowie zmienia bank, który będzie odpowiedzialny za obsługę jego rachunków. Od 1 stycznia będzie to Santander Bank, który wygrał przetarg na prowadzenie bankowej obsługi samego urzędu, jego jednostek urzędowych oraz instytucji kultury. 

 

Dla mieszkańców jest to informacja o tyle istotna, że zmienią się numery rachunków bankowych, więc opłaty i podatki trzeba będzie uiszczać na inne konta. 

- O wszystkich zmianach będziemy Państwa informować na bieżąco w kolejnych komunikatach - zapewniają urzędnicy. 

 


Zainteresował temat?

0

6


Advertisement
Advertisement

Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)05.12.2022 11:01

I znowu żeby tylko utrudnić uprzykrzyć życie dodać roboty czy ktoś pomyślał że tu są starzy ludzie też w tym mieście i tak się pastwicie nad nimi tą nowoczesnością tymi wszystkimi zmianami

150


goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)06.12.2022 01:12

Kto zaprojektował ten ganek przy wejściu do urzędu ?? Schody też pasujące do gustów naszych włodarzy
Kakofonia pełną gębą !

20


goœć_george ~goœć_george (Gość)05.12.2022 13:05

Gdyby firmy były prowadzone tak ja instytucje państwowe w Polsce to by były bankrutem w bardzo krótkim czasie. A tak to jest na zasadzie "nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi". Po prostu płacz i płać. Spróbuj się spóźnić z opłatą za użytkowanie wieczyste - horrendalna kara naliczana w Euro (przerabiałem to kilka lat temu) płacona na Prezydenta Miasta po przeliczeniu na złotówki oczywiście. Wbij teraz Piotrkowianinie na konto które miałeś zapisane w ustawieniach konta bankowego i czekaj na upomnienie w EURO. pozdrawiam

91


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat