Nowy sezon i nowe piłkarskie emocje

Wtorek, 07 grudnia 202110
Po prawie rocznej przerwie spowodowanej pandemią rozgrywki wznowili piłkarze rywalizujący w Amatorskiej Halowej Lidze Piłki Nożnej organizowanej przez piotrkowski OSiR. Wyjątkowo wyrównane były zwłaszcza mecze w I lidze.

Na cztery spotkania w najwyższej klasie rozgrywkowej padły aż trzy remisy. Co ciekawe, wszystkie w stosunku 1:1. Tylko w jednym  wyłoniono zwycięzcę. LZS Sulejów pokonał Moszczenicę GG 3:2 i to ta drużyna została pierwszym liderem.

Warto jednak pamiętać, że obrońca tytułu mistrzowskiego Barwil Omega swoje spotkanie z FCC Environment rozegra 12 grudnia.

W II lidze najwyższe zwycięstwo zanotował Emik Brudaki, który nie pozostawił złudzeń Drużynie Starszych Panów (12:1). Swoje mecze wygrały także drużyny Rol-Bestu (3:1 z WKS Proszenie – 3 gole znanego z ligowych boisk Adriana Malickiego), Walewski Team (2:1 z Wikrolem Alplast) i Fajansiarze (2:0 z Czarnymi).

Mecze AHLPN odbywają się w weekendowe poranki w hali Relax. W pierwszej lidze rywalizuje 10, a w drugiej 8 zespołów. Najbliższa kolejka rozpocznie się w niedzielę 12 grudnia o godzinie 9.00.