Advertisement

Można składać wnioski o przyłącza gazowe

ePiotrkow Środa, 18 maja 2022290011
Dobiega końca budowa I etapu sieci gazociągowej w gminie Czarnocin. Właściciele nieruchomości z gminy Czarnocin mogą już składać wnioski o możliwość przyłączenia do sieci gazowej
Fot. UG Czarnocin Fot. UG Czarnocin

Polska Spółka Gazownictwa dokonuje gazyfikacji gminy w obrębie drogi Czarnocin-Tuszyn, miejscowości Tychów, ulicy Poniatowskiego do nr 5 oraz całej ulicy Głównej w Czarnocinie do skrzyżowania z miejscowością Biskupia Wola.

Ogromnie się cieszę, że po wielu trudnościach związanych z projektowaniem a obecnie z realizacją sieci gazowej doprowadzającej błękitne paliwo do Gminy Czarnocin, nasze działania okazały się skuteczne. Dziś, zdając sobie sprawę z wysokich cen wszystkich nośników energii, z ogromną radością, zapraszam wszystkich mieszkańców, których posesje znajdują się przy obecnie budowanej sieci do składania wniosków o wydanie warunków przyłączeniowych – mówi wójt Czarnocina Roman Miksa.

Roman Miksa zapewnia jednocześnie, że gmina będzie dalej podejmować działania w celu rozbudowy sieci o kolejne odcinki.

 

Zainteresowani przyłączeniem do sieci gazowej mogą składać wnioski o możliwość przyłączenia do sieci gazowej w siedzibie spółki w Piotrkowie (ul. Krakowskie Przedmieście 112). Wniosek oraz wzór można pobrać również ze strony www.przylaczenie.psgaz.pl/homepage.


Zainteresował temat?

0

3


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (11)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

nnn. ~nnn. (Gość)19.05.2022 10:53

Fakt ,gaz to wygoda ,ale te ceny. Ogrzewam w Piotrkowie dom gazem /od 30 lat/ ,ale kilka lat temu na /wszelki wypadek/ zakupiłem i zamontowałem piec na paliwo stałe. Chyba jakieś przeczucie mnie tknęło bo żona ostro protestowała. Teraz jakoś wymownie milczy. Wracając do gazu. Wygodnie ,ale drogo. Nawet bardzo drogo. Dlatego ten wtedy oprotestowany piec "chodzi" w miesiącach jesiennych i wczesno wiosennych opalany drewnem. Zakupionym od znajomego rolnika będącego właścicielem sporego kawałka lasu.
PS. Mój znajomy podłączył się pod koniec ubiegłego roku do sieci /Piotrków/ i zdemontował "nie ekologiczny" kocioł
nie będą pisał co on teraz mówi ....o sobie.

30


Gordon ~Gordon (Gość)18.05.2022 17:09

Trzeba mieć pusto w głowie, aby teraz gaz zakładać. Tylko pompa ciepła i fotowoltaika!

82


Putin ~Putin (Gość)19.05.2022 08:15

Taa skladajta...

40


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)19.05.2022 07:15

Widzę że Czarnocin tak samo jak Piotrków odklejony od rzeczywistości w tych czasach przejść na gaz dobre

60


Hipopotam ~Hipopotam (Gość)18.05.2022 21:53

Już złożyłem.

31


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat