Advertisement

Maluch „Irek” do wylicytowania dla Patryka [ZDJĘCIA]

ePiotrkow Sobota, 26 listopada 20221
To niezwykła gratka dla fanów motoryzacji i zabytkowych samochodów. Na licytację trafił właśnie legendarny polski Fiat 126p 650. Pieniądze z licytacji będą przeznaczone na leczenie Patryka Wysmyka.

Trwa walka o życie i zbiórka funduszy na leczenie nastolatka z Piotrkowa, który zmaga się z neuroblastomą. Rak zaatakował go już po raz czwarty. Chłopiec jest już po udanej operacji w Barcelonie, a teraz przechodzi dalsze leczenie.

 

Aby dokończyć terapię, Patryk potrzebuje ponad dwóch milionów złotych. Cały Piotrków oraz region zaangażował się w zbiórkę pieniędzy dla nastolatka. Ludzie dobrego serca co rusz wymyślają kolejne inicjatywy, których celem jest pomoc nastolatkowi.

W tym tygodniu na licytację dla Patryka trafił niezwykły przedmiot – Fiat 126p 650.

Stał w garażu 17 lat!  Na co czekał? Może właśnie na taką chwilę. Rodzinna pamiątka, która wraca na szosę, aby pomóc w zbiórce środków na leczenie naszego bohatera – zapowiadają organizatorzy akcji.

Maluch „Irek” to 1992 rocznik, a pierwsza rejestracja miała miejsce 25 lutego tegoż roku. Samochód ma ważne OC, a stan pojazdu jest bardzo dobry. Samochód wystawiono na licytację za 15 tysięcy złotych. W tej chwili najwyższa oferta przekracza już 20 tysięcy złotych, a to na pewno nie koniec.

 

Licytacja kończy się 21 grudnia o godz. 21:00. Szczegóły można znaleźć na facebookowej stronie Patryk Wysmyk 💗 mu wyślij.

 

Jeśli ktoś chciałby pomóc Patrykowi, to można to także zrobić poprzez wpłaty na zbiórce zorganizowanej na portalu siepomaga - TUTAJ

 


Zainteresował temat?

5

1


Advertisement
Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

radny cecotka ~radny cecotka (Gość)29.11.2022 08:41

a ja tam widze że zaraz uruchomi się radny cecotka w koszulce wośp. Gdzie on jest !!!!

00


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat