Leżał na ziemi, mógł zamarznąć

ePiotrkow Utworzono: Poniedziałek, 05 grudnia 201614 7480
Piotrkowscy policjanci zauważyli leżącego na ziemi mężczyznę. Okazało się, że 23-letni mieszkaniec powiatu był pod wpływem alkoholu. Gdyby nie interwencja funkcjonariuszy, mógłby zamarznąć.

4 grudnia około godziny 4.30 policjanci z patrolówki prowadzili na terenie Piotrkowa kontrolę placówek handlowych (pod względem zabezpieczeń). Wjeżdżając na parking przy ulicy Kostromskiej, mundurowi zauważyli leżącego na ziemi mężczyznę. 23-letni mieszkaniec powiatu ubrany był w cienką jesienną kurtkę. Leżał twarzą do ziemi, nie dając żadnych oznak życia. Temperatura tego poranka wynosiła zaledwie 3 stopnie, wiał silny wiatr. Policjanci natychmiast podjęli próbę ratowania człowieka. Do momentu przyjazdu pogotowia przenieśli chłopaka do radiowozu i okryli swoimi kurtkami, utrzymując z nim cały czas kontakt słowny, aby nie zasnął. Podczas udzielania pierwszej pomocy przez lekarza, funkcjonariusze znaleźli w kurtce mężczyzny pieniądze i dokumenty.

Policjanci skontaktowali się z ojcem chłopaka. Wkrótce ojciec odebrał syna.


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (14)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

omb ~omb (Gość)07.12.2016 07:58

Uratowali mu życie, zadzwonili po pogotowie... .

20


chemik chemikranga05.12.2016 13:52

Jeżeli był pijany powinien odwiedzić izbę wytrzeźwień - miasto by zarobiło na "hotelu", a dzieciak miałby nauczkę, że pic to trzeba umieć.
Jeżeli był chory (coś za szybko lekarz go wypuścił) to Policja z drogówki w końcu do czegoś się przydała.

27


gratuluję miastu PT ~gratuluję miastu PT (Gość)06.12.2016 00:22

Dla pijanych SOR w Piotrkowie jest - kroploweczki i te sprawy jak w delirce- abstrahując już od przygody młodego z artykułu. Dla naszych dzieci - wywózka do Tomaszowa lub Bełchatowa,bo brak oddziału, a nawet pediatry, co odwodnieniemu wymiotujacemu dziecku założy kroplowke. A niby polityka prorodzinna. Nie wystarczy zasilać biedoty 500+ bo niech sie wezmą do roboty, trzeba gruntowntych zmian w tym grajdole. Ostatnio coraz częściej żałuję ze tu mieszkam. Niestety dzieci chorują a wyprowadzka nie wchodzi w grę.

60


kolko ~kolko (Gość)05.12.2016 20:53

na zdjeciu arturek

10


okok ~okok (Gość)05.12.2016 19:34

Co to jest??!! Straż Miejska zresztą jak i policja zbiera leżących nietrzeźwych kilku do kilkunastu TYGODNIOWO !!!
Dlaczego napisali właśnie o tym ? Co to za propaganda ???? Że niby w mieście jest bezpiecznie ? Nie jest, zwłaszcza na drogach.

30


słuchacz ~słuchacz (Gość)05.12.2016 19:26

Cała treść wiadomości jest nieprawdziwa i zmyślona. Zupełnie inaczej to wyglądało ale gdzież bym śmiał poprawiać redaktorów.
Pozdrawiam

20


Leszek76 ~Leszek76 (Gość)05.12.2016 19:21

Ale to jest News ...

20


obserwatorka ~obserwatorka (Gość)05.12.2016 17:57

Do wiadomosci,w Piotrkowie Tryb.nie ma Izby Wytrzeżwień ,są tylko Izby Przyjęć przy Szpitalach.

22


Adammmm ~Adammmm (Gość)05.12.2016 13:48

Kiedyś-ćwierć wieku temu jako małolat leżałem po dyskotece na torach kolejowych-obudziła mnie grupka młodzieży wracajaca z tej dyskoteki - dzięki tej grupce dzisiaj żyję:)Tak jak ten chłopak dzięki tym policjantom.On chociaż wie komu może podziękować.Ja nie wiem...a wtedy nie szukałem tych osób-za młody byłem i za głupi...

261


fd ~fd (Gość)05.12.2016 13:12

moze słuchał czy muzułmanie nie nadciągają.

67