Advertisement

Koronawirus. Apel sanepidu i Urzędu Gminy w Rozprzy!

ePiotrkowRegion Poniedziałek, 16 marca 20205492555
Osoby, które uczestniczyły 7 marca (sobota) w koncercie zorganizowanym w sali OSP w Rozprzy (Dzień Kobiet) oraz miały bliski kontakt z występującymi, w związku z potwierdzeniem koronawirusa u jednej z osób, powinny zwrócić szczególną uwagę na swój stan zdrowia.
fot. pixabay fot. pixabay

Taki apel wystosowali wójt gminy Rozprza w porozumieniu ze Stacją Sanitarno-Epidemiologicznąw Piotrkowie Trybunalskim.

 

Jeśli w okresie do 21.03.2020 zaobserwujecie u siebie niepokojące objawy (such kaszel, duszności, osłabienie, podwyższona temperatura ciała), jak najszybciej skontaktujcie się telefonicznie ze stacją epidemiologiczną w Piotrkowie Trybunalskim - nr tel. 605 371 373.


Zainteresował temat?

6

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (55)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)17.03.2020 01:28

A tyle radosci bylo bo wojt impreze zrobil dla kobiet jakie to zdjecia z tego byly i pochwaly ze w rozprzy da sie cos zorganizowac

16


gość ~gość (Gość)16.03.2020 23:26

Gdzie był rząd przez prawie 3 miesiące,teraz panika,od lekarzy z całej Polski wiem że szpitale nie są przygotowane a pielęgniarki z przychodni zdrowie,prywatnych,nawet nie umieją robić testów gdzie na zachodzie robią to nawet farmaceuci,ale służba zdrowia chce żyć godnie,traktują ludzi jak intruzów,człowiek boi się zapytać o cokolwiek,naburmuszone pielęgniarki,lekarze którym nie zależy na pacjenta,nawet już teraz w prywatnych klinikach ,Polska się stoczyla,przykre

812


gość 1 ~gość 1 (Gość)17.03.2020 01:17

Przestańcie szerzyć panikę. Zdrowi ludzie przechodzą zakażenie prawie niezauważalnie!!! Do tej pory zmarło z powodu powikłań po koronawirusie ok 6500 ludzi na całym swiecie, a z powodu powikłań po grypie w tym samym czasie ponad 1000000 [MILION!!!]. Nie wspominając tak prozaicznych przyczyn jak nowotwory, wypadki samochodowe. zabójstwa itp...

310


gość ~gość (Gość)16.03.2020 16:32

Mam jedno pytanie i proszę o szczerą odpowiedź czy w Rozprzy jest już pierwszy przypadek KORONAWIRUSA

41


gość ~gość (Gość)16.03.2020 20:33

Głodny Turek ROZPRZA nadal normalnie funkcjonuje A przecież takie lokale miały być zamknięte.

61


gość ~gość (Gość)16.03.2020 12:59

Wszyscy którzy brali udział winni być poddani kwarantannie razem z bliskimi. Wszyscy o tym mówią a osoby które były spokojnie po Rozprzy chodzą i zagrażają. Gdzie władze Gminy Sanepid

232


gość ~gość (Gość)16.03.2020 12:12

A koncert w Moszczenicy??? Tyle ludzi tam bylo!

130


żulik prawie dzik ~żulik prawie dzik (Gość)16.03.2020 16:05

róbcie tak dalej, to wszyscy wymrzemy

82


gość ~gość (Gość)16.03.2020 12:19

Urzad gminy apeluje do zwyklych ludzi a piotrkowie działa hearing gdzie nikt nikogo nie informuje,przyjeżdżają delegacje z zagranicy, ludzie trafiaja do szpitali a produkcja idzie, dramat gdzie sanepit i władze cały piotrkow i okolice sie zarazi wtedy dopiero pieniadze przestana działać żałosne jak człowiek mało znaczy.

1910


gość ~gość (Gość)16.03.2020 12:51

Dlaczego uczestnicy imprezy nie poddani zostaną kwarantannie?wiadomo przecież kto był

250


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement