Kontrowersyjne "Wesele" W. Smarzowskiego już w kinach

ePiotrkow Czwartek, 07 października 20210 2305
Wojciech Smarzowski przyzwyczaił już widzów, że jego filmy są mocne i kontrowersyjne. W niejednym z nich przedstawia widzom historię, z którą jako naród zmagamy się od lat. Tak było z "Wołyniem", a teraz, zdaniem krytyków, będzie podobnie z "Weselem".
fot. materiały prasowe

W rolach głównych zobaczymy śmietankę polskiego aktorstwa - Agatę Kuleszę, Roberta Więckiewicza, Andrzeja Chyrę, a także kojarzonego z produkcjami Smarzowskiego - Arkadiusza Jakubika. "Wesele" to historia miłości tak mocnej, że przekracza granice, nie mieści się w ramach i jest silniejsza od wszelkich barier. To szczere spojrzenie na współczesny świat, a także dramatyczna podróż w przeszłość, która nikomu nie pozostanie obojętna.

 

 

Na ekrany kin wchodzą też dwa ciekawe filmy z gatunku familijnych, co stanowi przeciwwagę dla wspomnianej już produkcji z plejadą polskich aktorów. Mowa o filmach "Ron usterka" i "Wilk na 100%". Oba z dubbingiem i kierowane do dzieci w wieku od 5 lat.

 

 

 

 

Zobacz cały repertuar piotrkowskiego Kina Helios:

 


Zainteresował temat?

0

3


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat