Reklama

Koncert Noworoczny w gminie Wolbórz

ePiotrkowRegion Piątek, 28 stycznia 202226422
Tradycyjnie w styczniu w gminie Wolbórz odbywa się Koncert Noworoczny. W tym roku gwiazdą wydarzenia będzie Marek Piekarczyk.

Koncerty Noworoczne organizowane przez burmistrza Wolborza oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej Zbigniewa Klewina to już tradycja.

 

Co roku w styczniu burmistrz Andrzej Jaros przedstawia mieszkańcom plany i zamierzenia samorządu w danym roku budżetowym. W trakcie koncertu dowiedziemy się o tym, ile Wolbórz ma pieniędzy na rok 2022 i na co planuje je wydać, jakie inwestycje będzie realizować, a także co udało się zrobić w gminie w minionym roku.

 

Wyróżnieni zostaną mieszkańcy, którym kapituła przyznała tytuł Zasłużony dla Gminy Wolbórz.

 

W części artystycznej wystąpi Marek Piekarczyk z zespołem. Koncert odbędzie się w piątek, 28 stycznia o godz. 18:00 w Wolborskim Centrum Kultury. Bezpłatne wejściówki są dystrybuowane przez WCK.

 

Koncert będzie transmitowany "na żywo" na FB WolbórzMiastoGmina.

 


Zainteresował temat?

3

4


Reklama

r e k l a m a

Reklama

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)28.01.2022 18:43

Ten pan Piekarski to mój Idol mam nawet kilka jego plyt

22


Ksiądz Adam ~Ksiądz Adam (Gość)28.01.2022 13:57

Wolałbym Marka Grechutę z zespołem

42


Reklama
Reklama Reklama

r e k l a m a

Reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat