Advertisement

Kolejny pożar w Piotrkowie. Czy to podpalenie? [ZDJĘCIA i FILMY]

ePiotrkow Poniedziałek, 23 maja 2022115248
Celowe podpalenie lub zaprószenie ognia to dwie hipotezy dotyczące przyczyn pożaru, do jakiego doszło w poniedziałek w godzinach wieczornych na ul. Słowackiego w Piotrkowie. Unoszący się nad centrum dym widać było w wielu rejonach miasta.

Ładuję galerię...

Palił się pustostan znajdujący się na ul. Słowackiego (w okolicy budynku PZU) . Choć oficjalnie nikt tam nie mieszka, to wiele wskazuje na to, że w budynku bardzo często przebywały osoby bezdomne. 

 

Informację o pożarze strażacy otrzymali przed godziną 21:00. Na miejscu natychmiast pojawiły się wozy strażackie, które przystąpiły do walki z żywiołem.

W tej chwili nie mamy potwierdzony informacji o tym, że ktoś mógł ucierpieć w tym pożarze. Po przyjeździe na miejsce zastaliśmy pożar rozwinięty na pierwszym piętrze budynku. Bardzo duża ilość nagromadzonych w środku śmieci oraz przedmiotów codziennego użytku mogły wskazywać, że ktoś mógł znajdować się w środku. Natychmiast przystąpiliśmy do tzw. rozpoznania bojem. Wszyscy ratownicy byli zaangażowani w gaszenie oraz przeszukanie budynku, ale nikogo nie znaleźliśmy. Trwa jeszcze dogaszanie, a następnie będziemy jeszcze wielokrotnie te pomieszczenia przeszukiwać - relacjonował kpt. Marcin Miśkiewicz z PSP w Piotrkowie, który dowodził akcją.

Dowodzący nie chciał jednoznacznie wypowiadać się na temat przyczyny pożaru.

Na tę chwilę wszystko wskazuje na to, że było to zaprószenie ognia bądź celowe podpalenie - wskazał kpt. Marcin Miśkiewicz.

 

 

 


Zainteresował temat?

4

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)24.05.2022 07:16

Co to znaczy bojem?

51


go?ć_janusz ~go?ć_janusz (Gość)24.05.2022 14:18

Podpalenie, ale tutaj nikt nic nie udowodni, za grube ryby w to sâ maczane

11


coś ~coś (Gość)24.05.2022 13:30

dużo budynków płonie w tym rejonie? czyżby jakieś celowe działanie?

31


Franek Ciapa ~Franek Ciapa (Gość)24.05.2022 07:53

Tam przebywają udergroundowcy, a nie bezdomni.

51


aaaanonim ~aaaanonim (Gość)24.05.2022 07:01

pali sie kamienica, niewiadomo czy są ranni, a gość sie wytrząsa, że mu straz wjechała na podjazd? Mój kraj, taki piękny <3

60


Daniel ~Daniel (Gość)24.05.2022 06:52

Łatwiej zburzyć coś co się spaliło niż ruderę. Apartamenty sama się nie wybudują w centrum

131


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat