Reklama

Jubileusz koncert w kościele "u Jacka"

ePiotrkow Piątek, 28 stycznia 202215831
W najbliższą sobotę w pw. św. Jacka i św. Doroty w Piotrkowie odbędzie się koncert z okazji jubileuszu 20-lecia zespołu Laudate Dominum. Występ rozpocznie się o godz. 19:00.

Laudate Dominium to zespół z Zelowa, który w Piotrkowie wystąpi wraz z przyjaciółmi. Podczas gościnnego występu towarzyszyć im będzie schola dziecięca "Prowadź nas". 

Zespół Laudate Dominium to grupa ludzi, małych i dużych, którzy kochają śpiewać i starają się być razem mimo upływu czasu, niespodzianek losowych i różnorodności osobowościowych - mówią o sobie członkowie zespołu. 

Zespół śpiewa i tworzy już 20 lat, a z okazji jubileuszu zagości także w Piotrkowie. Zapraszamy od godz. 19:00 do kościoła pw. św. Jacka i św. Doroty w Piotrkowie. 

 

 


Zainteresował temat?

0

0


Reklama

r e k l a m a

Reklama

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

goœć_czarek ~goœć_czarek (Gość)28.01.2022 15:48

W końcu jakieś info przed wydarzeniem, a nie po. Z chęcią się wybiorę.

10


Reklama
Reklama Reklama

r e k l a m a

Reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat