Jaka pogoda w weekend?

Strefa FMRegion Piątek, 01 października 20211 1215
Jeśli chodzi o pogodę, to tydzień był raczej zmienny. Jaka będzie jego końcówka? Oto prognoza na weekend przygotowana przez Łowców Burz Łódzkie.
fot.: pixabay

Sobota przywita nas nieco pochmurnym porankiem, jednak w ciągu dnia niebo będzie się rozpogadzać. Temperatura maksymalna wyniesie 18 stopni, choć lokalnie termometry mogą pokazać 20 kresek. Wiatr będzie wiał z południowego zachodu, w porywach osiągając do 50 km/h. Ciśnienie w ciągu dnia utrzyma się na poziomie 1018 hPa.


W nocy z soboty na niedzielę temperatura spadnie do poziomu 10 stopni. Wiatr zmieni kierunek na południowo- zachodni. W porywach osiągnie do 20 km/h. Ciśnienie stabilne na poziomie 1018 hPa.


Ostatni dzień weekendu również dostarczy nam kolejnych pozytywnych wrażeń. W ciągu dnia czeka nas dużo rozpogodzeń. Temperatura wzrośnie do poziomu 20 stopni, lokalnie może być więcej. Wiatr w porywach osiągnie prędkość 40 km/h. Będzie wiał z południa oraz z południowego zachodu. Ciśnienie nieco spadnie i wieczorem osiągnie poziom 1016 hPa.


Lokalna prognoza pogody w każdy piątek ok. 9.10 w Maglu oraz na naszym portalu.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Docencie ~Docencie (Gość)01.10.2021 15:57

Proszę bardzo, jak PiS pięknie rządzi. Nie zawsze 2 i 3 października było tak ładnie.

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat