Advertisement

Jaka pogoda na weekend?

ePiotrkow Piątek, 04 listopada 20220
Przed nami kolejny jesienny weekend. Jaka pogoda czeka nas w najbliższych dniach w Piotrkowie i okolicach? O tym Michał Kochanowski z "Łowcy Burz Łódzkie".
Fot. Freepik Fot. Freepik

Ostatnio mieliśmy wyjątkowe szczęście do pięknych, ciepłych i słonecznych weekendów. Niestety, tym razem - da o sobie znać także to drugie oblicze jesieni.


W piątek - do 11-12 stopni. Zachmurzenie duże, zazwyczaj całkowite. Możliwe słabe opady deszczu. Wiatr słaby i umiarkowany, z południowego wschodu.


W nocy z piątku na sobotę - rozpada się nieco bardziej. Padać ma przez niemal całą noc i sobotę, a deszczu uzbiera się w sumie ponad 10 litrów na każdy metr kwadratowy powierzchni. Nie ma praktycznie żadnych szans nawet na najmniejsze przejaśnienia, a temperatura utrzyma się na podobnym poziomie przez całą dobę i wyniesie około 9-10 stopni. Powieje z północnego zachodu - maksymalnie do 40 km/h.


W nocy z soboty na niedzielę opady ustaną, a to przełoży się na spadek temperatury - nad ranem możliwe są zaledwie 2-3 stopnie. Możliwe dość silne mgły, szczególnie o świcie. W ciągu dnia za to - po ustąpieniu tych mgieł - całkiem sporo słońca, zachmurzenie umiarkowane i bardzo słaby wiatr. Temperatura - nie przekroczy 9 stopni w najcieplszym momencie dnia.


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat