Advertisement

Jak pogoda na weekend?

ePiotrkow Piątek, 14 października 20220
Wiele wskazuje na to, że czeka nas weekend z piękną pogodą. O szczegółach opowiada Michał Kochanowski z łódzkich "Łowców Burz".
Fot. Pixabay Fot. Pixabay

Niewiele jest ludzi, którzy nie ucieszyliby się na wieść o nadejściu złotej polskiej jesieni. I choć bardzo ładna pogoda trwa już od paru dni, to jak się okazuje – kulminacja przepięknej aury i wzrostów temperatury – dopiero przed nami.

 

Zanim jednak wielkie ocieplenie – przed nami piątek. Ten przyniesie nieco gorszą pogodę, z możliwymi przelotnymi opadami deszczu. Wciąż jednak bardzo ciepło, jak na połowę października – do 16-17*C. Wiatr słaby – z południa.

 

Po całkiem ciepłej nocy (9/10*C) czeka nas sobota z ponownie większym zachmurzeniem niż podczas ostatnich dni. Na słupkach rtęci nadal zobaczymy przyjemne 16/17*C. Ponownie możliwe są słabe, niewielkie opady deszczu. Wiatr umiarkowany i przejściowo silniejszy – z południa i południowego zachodu.

 

Noc z soboty na niedzielę ponownie bardzo ciepła (10/11*C), a w niedzielę – eksplozja babiego lata! Niewielkie opady deszczu, o ile się pojawią, ustąpią w godzinach porannych, a kiedy zza chmur wyjrzy słońce – czeka nas zawrotne jak na połowę października 20-21*C. Powieje słabo i umiarkowanie – z południa.

 

W poniedziałek – drugi dzień prawdziwego babiego lata z temperaturami przekraczającymi już dawno nie widziane 20 stopni.


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat