Reklama

Jak dziś wygląda park Belzacki? Sprawdźcie i oceńcie rewitalizację! [ZDJĘCIA i SONDA]

ePiotrkow Środa, 11 maja 2022549723
W tym roku mają zakończyć się prace rewitalizacyjne parku Belzackiego w Piotrkowie. Zieleniec już diametralnie zmienił swoje oblicze. Pewnego majowego popołudnia sprawdziliśmy, co już się zmieniło. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, a następnie udziału w naszej sondzie na temat wykonanych już prac.

Ładuję galerię...

Rewitalizacja parku Belzackiego obejmuje bardzo szeroki zakres. Prace wykonywane są zarówno w okolicy zbiornika wodnego, jak i na ścieżkach oraz terenach zielonych. W zakresie przewidziano także mnóstwo nasadzeń kwiatów, krzewów i drzew. 

Wybudowany jest plac zabaw, a obok niego plac wypoczynku. 

 

Jeden z naszych reporterów sprawdził,  jak park prezentuje się w świetle zachodzącego słońca. Sprawdźcie, a następnie oceńcie w naszej sondzie, jak podoba się Wam zrewitalizowany park. 

ankieta Ankieta

Jak podoba Wam się park Belzacki po wykonanych już pracach?


Zainteresował temat?

10

0


Reklama

r e k l a m a

Reklama

Komentarze (23)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

... ~... (Gość)13.05.2022 17:57

Piotrkowianie to tacy malkontenci. Ciągle narzekaja i nie widza co maja...

11


wc ~wc (Gość)11.05.2022 14:41

Tu może być toaleta a na Szczekanicy kiedy będzie?

41


niepełnosprawny ~niepełnosprawny (Gość)12.05.2022 20:39

jak wjechać do parku na wózku inwalidzkim od strony Belzackiej

50


go?ć_krzysztof ~go?ć_krzysztof (Gość)12.05.2022 12:55

Tylko gaździe można usiąść jak prawie wszystkie ławki zasrane przez najgorszy gatunek ptaka. Może by prezydent coś z tym zrobił a nie chwali się parkiem w którym nie można odpoczywać przy wrzasku tego czarnego scierwa.

60


Lenka ~Lenka (Gość)11.05.2022 09:48

Kolejny bezosobowy park, beton, kawałek żwiru i te same standardowe ławki..brak pomysłu, oklepane, nic kreatywnego, na tak zwaną jedną modłę...przy takim budżecie i odrobinie zaangażowania, piękno natury można niezwykle uwypuklić, no ale podpis ( też nie jeden) kosztuje w ramach założonego budżetu....i ten pośpiech...co nie przekłada się na trafny wybór....podpis jest, budżet jest, czysto jest, coś tam jest i najważniejsze...uff już z głowy..i w statystyce się odhacza..

155


Fhuu ~Fhuu (Gość)11.05.2022 11:21

Marzy mi się, żeby obok parku Poniatowskiego też zbudował się prywaciarz to może miasto zrobiłoby porządną rewitalizację jak tutaj

81


Tufii ~Tufii (Gość)12.05.2022 00:12

Kiedy będzie wreszcie koniec i posprzątany cały park dokładnie, strasznie długo wlecze się ta inwestycja , wykonawców nie widać, chyba na dniówki pracują bo się nie spieszą z zakończeniem, wiosna już lato niebawem a park nie dostępny

70


go?ć_gosc ~go?ć_gosc (Gość)11.05.2022 22:05

Do niezorientowanych w temacie.
Miasto za to nie placilo,kasa bylo z dofinansowania panstwowych instytucji.I legly w gruzach teorie spiskowe.

06


Vigol ~Vigol (Gość)11.05.2022 17:20

Kwiotkow troche rozpisali na papierze do tego oczywiscie kostka to juz znamy z tego piotrkowskiego decydenta no i troche drzewa. Ile? Pewnie w milionach rozpisane. A naprawde ile? Jak 180 tys. to max.

30


EP97300 ~EP97300 (Gość)11.05.2022 09:27

Ale te niedorobione ścieżki bez połączenia jednej z drugą to masakra!

82