Advertisement

Gitarowa Noc Kupały

ePiotrkowRegion Wtorek, 21 czerwca 202217745
Na wspólną zabawę podczas "Gitarowej Nocy Kupały" zapraszają w Sulejowie. Będzie muzyka na żywo, przyśpiewki oraz obrzęd puszczania wianków na Pilicy.
Fot. Pixabay Fot. Pixabay

Impreza odbędzie się na przystani kajakowej przy ul. Klasztornej. Impreza rozpocznie się o 19:00, ale dwie godziny wcześniej zaplanowano już świętojański spływ kajakowy.

W programie wydarzenia jest pokaz ratownictwa wodnego i przedstawienie zasad bezpiecznego zachowania się nad wodą. Będą przyśpiewki w wykonaniu zespołu "Piliczanie", występ mażoretek „Perły Sulejów" oraz warsztaty świętojańskie. 

 

Zaplanowano także koncerty. Będzie występ zespołu "Cykady" oraz grupy "Róbmy swoje". Rozpalone zostanie magiczne ognisko, przy którym odbędzie się obrzęd puszczania wianków na Pilicy oraz wspólne, muzyczne biesiadowanie przy akompaniamencie „sulejowskich gitar".

 


Zainteresował temat?

1

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)22.06.2022 08:25

Do czego doprowadził ten burmistrz. Pamiętacie dawne imprezy które były połączone z dniami Sulejowa. Żenada

22


karol ~karol (Gość)22.06.2022 08:19

Nie wiem, czy ktoś ko to organizuje wie, że to w dawnych czasach na ta noc to była noc pijaństwa na umór i orgii ? Teraz tez tak będzie ?

41


Ostrowski ~Ostrowski (Gość)21.06.2022 15:01

Kupała? Nie znam człowieka.

45


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat