Advertisement

Autorski wieczór Jolanty Kopeć

ePiotrkow Poniedziałek, 14 marca 202237983
W niedzielny wieczór w Restauracji Staromiejskiej odbył się wieczór autorski Jolanty Kopeć, autorki książki "W dwa wieczory do siebie".

Jolanta Kopeć znana w Piotrkowie jest przede wszystkim jako specjalistka ds. pozyskiwania funduszy unijnych. W lutym zadebiutowała w roli pisarki. Jej pierwsza książka "W dwa wieczory do siebie" to poradnik, choć dość znacznie różniący się od tych obecnych na rynku.

To zupełnie nowa jakość na rynku kobiecych poradników – mówiła autorka w Maglu (Strefa Fm Piotrków). - Nie ma w niej dobrych rad, ćwiczeń, naukowych wywodów, ani moralizowania. Są skrawki mojego życia zamknięte w listach do przyjaciółki, są pytania, rozmowy, żart i dużo autoironii. Proces, przez który przeprowadzam kobiety odbywa się niezauważenie, podprogowo, lekko - mówiła. 

W niedzielę piotrkowianka swoimi przemyśleniami na temat książki mogła podzielić się podczas wieczoru autorskiego. W Restauracji Staromiejskiej zjawili się przyjaciele i bliscy autorki, a spotkanie poprowadził Stanisław Piotr Gajda. 

To był najpiękniejszy dzień w moim życiu. Mój wieczór autorski z okazji wydania książki " W dwa wieczory do siebie". Dziękuję z całego serca za to, że byliście ze mną - pisała na swoim facebookowym profilu Jolanta Kopeć. 

 

Poradnik ma formę listów pisanych do przyjaciółki, a sama książka powstawała podczas trwania pandemii. 

Pisałam trochę, żeby zająć czymś myśli, trochę z obawy, że jeśli to już koniec, to nic po sobie nie pozostawię. Były dni, kiedy czułam się silniejsza i chciałam wesprzeć inne kobiety. Ale miałam też chwile zwątpienia, kiedy nie mogłam znaleźć wydawcy, proces wydawniczy dłużył się w nieskończoność. Dziś łatwiej jest książkę napisać niż później ją wydać. Spełniło się moje marzenie. Nie dlatego, że wydałam książkę, tylko dlatego że wydałam książkę, która ma dużą moc. Wiem o tym z najlepszego źródła, bo od moich pierwszych czytelniczek, tych które najbardziej na nią czekały - mówiła Jolanta Kopeć. 

 

Książkę w „Dwa wieczory do siebie” można nabyć w sprzedaży internetowej i w księgarni Oświata.

 


Zainteresował temat?

3

4


Advertisement
Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Marta Kopeć ~Marta Kopeć (Gość)15.03.2022 03:08

Tak znakomitej pozycji wydawniczej nie było w Piotrkowie. Narodziła się prawdziwa pisarka.

14


A_ _W A_ _Wranga14.03.2022 17:02

Wspaniały wieczór autorski. Fantastyczna książka

29


mj ~mj (Gość)14.03.2022 16:50

Gratulacje dla Autorki i życzenia kolejnych publikacji.

37


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat