Atak zimy w Piotrkowie i regionie

ePiotrkow Utworzono: Poniedziałek, 28 listopada 201637 12567
Z północy płynie do nas front zimnego powietrza arktycznego. Nastąpił pierwszy atak zimy - pomimo że cały czas trwa astronomiczna jesień. Do Strefy FM dzwonią już pierwsi słuchacze, którzy alarmują, że... zima zaskoczyła drogowców.

Ładuję galerię...

- Straszny przejazd jest na tej trasie. Masakra, jest tam wiadukt, na którym auto ciężarowe zatrzymało się, podjeżdżając pod górkę i zatamowało cały ruch. Auta nie mogą zahamować, jest tak ślisko. Chciałabym, żeby ktoś coś z tym zrobił - mówiła na antenie jedna z mieszkanek naszego regionu.

 

Prosimy wszystkich czytelników o sygnały w komentarzach lub poprzez kontakt mailowy na kontakt@epiotrkow.pl, w których miejscach może być szczególnie niebezpiecznie. 

 

 

 

 

 


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (37)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

śnieg ~śnieg (Gość)29.11.2016 20:24

UWAGA UWAGA spadło 3mm śniegu (to takie białe coś co z nieba leci) gdy dopada jeszcze 2mm ogłaszamy klęskę żywiołową jak w "79.

00


Wes ~Wes (Gość)29.11.2016 17:04

To są jaja a nie zima

20


haha ~haha (Gość)29.11.2016 12:29

teraz śnieg, a w grudniu na święta..wielkie G... jak co roku:)

20


Lesina23 Lesina23ranga29.11.2016 11:54

Nie wydaje mi się żeby zima zaskoczyła drogowców rano widziałem piaskarki w mieście jeździły i sypały piachem wczoraj to samo;) aż się zdziwiłem :D

40


mcclay mcclayranga29.11.2016 10:58

"Z północy płynie do nas front zimnego powietrza arktycznego." Bez jaj. Zmieńcie to zdanie.

41


gość ~gość (Gość)29.11.2016 09:54

A gdzie jest prdm piotrkow to oni powinni zadbać o drogi.

21


zima stulecia! ~zima stulecia! (Gość)28.11.2016 20:37

No tak, może to nawet już jest zima stulecia! Spadło chyba ze 3 mm śniegu! Masakra! Może powinni wprowadzić stan wyjątkowy! Oj, co to będzie! Zima "zaskoczyła drogowców"! Przecież już powinny wyjechać na ulice Piotrkowa dziesiątki pługosolarek i kombajnów do odśnieżania, a na chodnikach powinno się pojawić ze 200 chłopa z łopatami, no nie?

90


marzenka ~marzenka (Gość)28.11.2016 13:44

Oj szoferzy, szoferzy nikt z was w klimat nie wierzy. To jest zima i powinno być biało i ślisko.
Tylko narzekać i narzekać , porządne opony trochę koncentracji i można spokojnie i bezpiecznie dojechać.

193


Piotr_111 ~Piotr_111 (Gość)28.11.2016 20:16

Zima jak co roku zaskoczyła drogowców hehehe

14