Advertisement

A1 stanęła w korkach [ZDJĘCIA]

ePiotrkow Czwartek, 30 czerwca 202252833
Poranny wypadek na autostradzie A1 spowodował ogromne utrudnienia nie tylko na autostradzie A1, ale także w Piotrkowie. W mieście i na obrzeżach tworzyły się ogromne korki.

Ładuję galerię...

Całkowicie zablokowana autostrada spowodowała, że kierowcy poszukują dróg alternatywnych. To z kolei przełożyło się na ogromne obciążenie drogi krajowej nr 91. Korki tworzyły się na całej trasie, od Piotrkowa do Rozprzy. W mieście także były ogromne trudności z przemieszczaniem się. Duże korki tworzyły się m.in. na ul. Śląskiej oraz ul. Rakowskiej. 

 

Ogromne kolejki oczekujących na przejazd ciężarówek można było także zobaczyć na autostradzie w rejonie tzw. węzła bełchatowskiego. 

 


Zainteresował temat?

2

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Kranik ~Kranik (Gość)30.06.2022 23:50

Upały szkodzą. Każdemu. Ale stanie w takim korku w upale to już nie igraszki. Czy na pewno nie dało się tego inaczej rozwiązać? Niebiescy mało kiedy na to zwracają uwagę. Nie mówiąc już o gapiach co się wloką żeby dobrą fotkę zrobić.

50


Zalesicka street ~Zalesicka street (Gość)30.06.2022 22:39

Na DK12 Piotrków-Sulejów wystarczy tylko duży ruch i brak lewoskretow, żeby połowa ruchu przeniosła się na Włókiennicza, Anny, Zalesicką, Zalesice, Witow, Kałek...
Taka nasza lokalna obwodnica.
Wiadomo, każdy chce dojechać więc nie ma co winić kierowców,tylko władze..

40


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat