Advertisement

21-latek ukradł mercedesa z warsztatu

PolicjaTomaszów Piątek, 20 stycznia 20230
Tomaszowscy policjanci zatrzymali 21-letniego sprawcę włamania do warsztatu samochodowego. Mężczyzna ukradł stamtąd osobowego mercedesa o wartości 30 tysięcy złotych. Odzyskany pojazd policjanci przekazali właścicielowi, a złodziejowi przedstawili zarzut kradzieży z włamaniem. Teraz o dalszym losie tomaszowianina zadecyduje sąd.

Oficer dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał zgłoszenie, dotyczące włamania do warsztatu samochodowego z którego skradziono mercedesa. Na miejsce przestępstwa natychmiast skierowano policjantów. Funkcjonariusze zabezpieczyli materiał dowodowy. Informacje o skradzionym pojeździe otrzymały również wszystkie dostępne patrole.

Już w trakcie prowadzonych czynności kryminalni ustali, że za przestępstwem może stać 21-letni tomaszowianin, znajomy właściciela warsztatu. Sprawa nabrała jeszcze szybszego tempa, gdy osobiście pojawił się on na miejscu. Był zaskoczony obecnością policji, a jeszcze bardziej wiedzą jaką posiadali na temat okoliczności tego zdarzenia. Mężczyzna przyznał się do włamania i kradzieży pojazdu. Nie był w stanie jednak wskazać gdzie pojazd aktualnie się znajduje - mówi asp. sztab. Grzegorz Stasiak z KPP w Tomaszowie Mazowieckim.

 

Mundurowi zlokalizowali mercedesa. Okazało się, że został porzucony na terenie gminy Czerniewice. Miał wybitą jedną z szyb bocznych i rozpylony we wnętrzu proszek gaśniczy. Wartość skradzionego samochodu oszacowano na 30 tysięcy złotych. Przekazano go właścicielowi, a 21-latek został przewieziony do komendy gdzie usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Mężczyźnie grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.


Zainteresował temat?

3

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat