Advertisement

100 lat pani Janiny

ePiotrkow Czwartek, 08 grudnia 20228
Mieszkanka gminy Moszczenica dożyła 100 lat. Pani Janina Kopańska urodziła się 8 grudnia 1922 roku. Z okazji jubileuszu życzenia jubilatce złożyli wójt Marceli Piekarek, przewodnicząca Rady Gminy Małgorzata Domańska oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Ewa Adal. Pani Janinie wręczono także kosz kwiatów, list gratulacyjny oraz upominek.

Ładuję galerię...

To jest dla nas, mieszkańców naszej gminy ogromna radość, że doczekaliśmy takiego dnia, takiej chwili, kiedy możemy złożyć gratulacje najstarszej mieszkance naszej gminy, stuletniej pani Janinie Kopańskiej - podkreśla wójt gminy Moszczenica Marceli Piekarek. 

Pani Janina nie kryła wzruszenia widząc, że tak wiele osób odwiedziło ją w dniu urodzin.

Ja już mało widzę, mało słyszę a żyję i żyję. Codziennie modlę się. Osiem litanii mówię na pamięć. Już jest ciężko. Gdyby nie pomoc rodziny na pewno tak długo bym nie żyła. Dziękuję wam wszystkim - mówiła stulatka.

W uroczystości uczestniczyli najbliżsi, którzy podkreślali, że pani Janina cieszy się dobrym zdrowiem i ma niezwykle dobrą pamięć. Pamięta daty urodzin wszystkich członków rodziny.


Zainteresował temat?

5

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ep ~Ep (Gość)08.12.2022 19:26

Pan wojt to jedyn prawdziwy gospodarz w województwie

60


Alicja ~Alicja (Gość)08.12.2022 13:53

Ja mam 30 lat a czuje się na 90.

35


Nieźle ~Nieźle (Gość)08.12.2022 18:07

Ja dożyje 120 bo jestem veganinem

25


Robotnik na 102 ~Robotnik na 102 (Gość)08.12.2022 17:12

Gdzie prezydent? przecież miasto jest na prawach powiatu to jest prezydentem całego powiatu

25


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat