Advertisement

W Piotrkowie czipujemy do grudnia

Strefa FM Wtorek, 08 sierpnia 2017565016
Do grudnia w Piotrkowie prowadzona będzie akcja bezpłatnego znakowania psów. Dotyczy ona właścicieli psów z terenu miasta.
 W Piotrkowie czipujemy do grudnia

- Akcja (wszczepienie mikroczipa) obejmuje bezpłatne oznakowanie psów i potrwa do 10 grudnia lub do wykorzystania wszystkich mikroczipów – informuje Krzysztof Rudzki z Biura Prasowego Urzędu Miasta. - Cała usługa jest bezpłatna i obejmuje właścicieli psów – zameldowanych na terenie Piotrkowa. Jedynym warunkiem jest okazanie dowodu osobistego. Bezpłatne czipowanie odbywa się w następujących placówkach weterynaryjnych: przy ul. Polnej 72, ul. Topolowej 8 (lokal 18), ul. Curie-Skłodowskiej 4, ul. Łódzkiej 56 i Belzackiej 97.

 

Dodatkowe informacje znajdziecie na stronie internetowej oznakujpsa.pl.


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (16)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Nico ~Nico (Gość)08.08.2017 12:12

Brawo władze miasta. Jesteście świadomi problemu i wiecie co jest najważniejsze. Czipowanie pozwoli zmniejszyć bezdomność zwirząt a ci co krytykują to może niech dokumenty tożsamości oddadzą i zobaczymy jak im będzie się żyło we współczesnym świecie.

16


dyrdymał ~dyrdymał (Gość)08.08.2017 11:22

Dalej , pędem czipować najpierw pieski, kotki a później lemingi.

66


Pierre Dolevas ~Pierre Dolevas (Gość)09.08.2017 00:40

Bawią mnie wypowiedzi co niektórych poniżej. Czipowanie zwierząt powinno być dobrowolne (na życzenie właściciela zwierzęcia), a nie obligatoryjne. Jeśli ktoś wierzy, że przymusowe czipowanie zmniejszy ilość bezdomnych zwierząt, albo ilość kup na trawnikach, to jest po prostu głupi. Bo to są różne sprawy, zupełnie od siebie niezależne. Ci, którzy na posiadaczy zwierząt chcą nakładać dodatkowe podatki też mnie śmieszą. Bo mają skrzywione myślenie, zakładając, że jak ktoś zapłaci podatek od psa, to będzie o niego lepiej dbał lub wyżej go cenił. Miłość do psa nie jest uzależniona ani od jego wartości rynkowej, ani od wysokości podatku, jaki na niego można nałożyć. Ale nie chce mi się tego dokładnie tłumaczyć głupolom, bo i tak nie zrozumieją.

20


Witek ~Witek (Gość)08.08.2017 20:55

W pierwszym rzędzie urzędników zaczipować bo tylko szkodzą jak nie smog wymyślą to ocieplenie klimatu którego nie ma za to prawdę ukrywają

21


Edek ~Edek (Gość)08.08.2017 11:44

To powinien być obowiązek każdego posiadacza psa. Następnym krokiem wprowadzenie podatku od posiadanego psa.Może zmniejszyła by się liczba wałęsających bez opieki psów i zasranych trawników. Tak wiem nie każdy będzie zadowolony.

35


przyjaciel zwierząt ~przyjaciel zwierząt (Gość)08.08.2017 11:45


Zaczipowanie a co po śmierci psa? Za pogrzebanie nawet we własnym ogródku grozi nam kara do 1000 zł.
Tutaj o tym przeczytajcie: https://info.elblag.pl/31,38553,Za-pochowanie-czworonoga-grozi-grzywna-1000-zlotych.html

30


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat