Advertisement

PiS: Macierewicz szefem okręgu piotrkowskiego

ePiotrkow Sobota, 17 marca 20121132637
Delegaci okręgu piotrkowskiego Prawa i Sprawiedliwości wybierali dziś swojego szefa. Prezesem został poseł Antoni Macierewicz, który członkiem tej partii został niedawno. Otrzymał 140 głosów. Wybrano też zarząd okręgu w skład którego wchodzi 19 osób.
fot. arwofot. arwo
fot. arwo

W Miejskim Centrum Kultury w Bełchatowie odbył się dziś zjazd regionu. Pewnym kandydatem na przewodniczącego był Antoni Macierewicz, co potwierdził w rozmowie z nami poseł Robert Telus, do niedawna wymieniany jako jeden z kandydatów na to stanowisko. - Wycofałem się z kandydowania ze względu na to, że rekomendację i chęć startowania wyraził minister Macierewicz. Wiadomo, że jest to osoba, która te wybory wygra na pewno. To jest człowiek rekomendowany przez prezesa Prawa i Sprawiedliwości i przez komitet, więc myślę, że nie powinno być niespodzianek - mówił  Robert Telus.

Nieco mniej rozmowny był za to europoseł PiS Janusz Wojciechowski.  - W każdej żywej partii są różnego rodzaju różnice zdań. A to właśnie jest żywa partia, to nie jest partia, w której wszyscy mają jednakowe zdanie. To jest partia, w której się dyskutuje, ale która jest jednolita pod względem kierunków myślenia o Polsce.

Później okazało się, że Antoni Macierewicz był jedynym kandydatem na szefa okręgu.

 

Atmosfera spotkania była dość napięta, na obrady nie wpuszczono grupy ze Skierniewic. W trakcie obrad dochodziło do wielu ostrych wymian zdań. Atakowano przede wszystkim byłego już szefa okręgu posła Dariusza Seligę.

W pewnym momencie spotkanie zostało przerwane przez... bełchatowską Straż Miejską, która zagroziła delegatom, że jeśli nie przestawią swoich aut (prawie wszyscy zaparkowali bowiem przed budynkiem MCK-u), strażnicy wlepią członkom zjazdu mandaty. Delegaci w tym parlamentarzyści przestawili swoje samochody. Obrady dokończono.

 

 


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (37)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

antymenel ~antymenel (Gość)21.09.2015 20:22

co ten p**** ma wspólnego z naszym starym grodem====von z Piotrkowa Tryb ---PISIORZE

00


ares1 ~ares1 (Gość)21.03.2012 20:18

"kri31" napisał(a):
Bardzo dobrze że został prezesem bo zrobi porządek!!!


Zorganizuj zrzutkę na pana prezesa.Przyda się :)))
http://fakty.interia.pl/fakty-dnia/news/macierewicz-musi-zaplacic-10-tysiecy-za-znieslawienie,1775357

00


Antoni ~Antoni (Gość)21.03.2012 15:23

No cóż teraz wiocha będzie z specem od katastrof lotniczych rządzić Piotrkowem Trybunalskim-Boże, ale shiza!!!!!!

00


kasiak ~kasiak (Gość)19.03.2012 14:46

kri31 skoro jesteś z gorzkowic napisz nam kim jest ten kolega z gorzkowic

00


ddd ~ddd (Gość)19.03.2012 14:44

Piotr gdzie masz kolegów tylko jeden ci został ehhe

00


kri31 ~kri31 (Gość)19.03.2012 10:23

Jeżeli chodzi o Pana Ministra Macierewicz to w piotrkowie bywa często wiem bo na spotkania przyjeżdżam, a podkreśle że jestem z Gorzkowic. Bardzo dobrze że został prezesem bo zrobi porządek!!!

00


marlonkazaki ~marlonkazaki (Gość)19.03.2012 01:32

Na oficjalnej stronie PiS-u Piotr Grabowski widnieje już jako przewodniczący zarządu powiatowego PiS w Piotrkowie

00


a ~a (Gość)18.03.2012 23:00

Nasz region to świetne miejsce dla Pana Maciarewicza, wszyscy go znają ... z tv. Zawsze się dostanie bo przecież każdy starszy człowiek go skojarzy. A że nic nie zrobił dla Piotrkowa czy ogólnie regionu to cóż my możemy zrobić. Tylko głosować przeciw...na kogokolwiek, oby jak najmniej było tych ludzi znanych a nigdy nie widzianych. Z Minister Radziszewską cały Piotrków od wielu lat na rajdy rowerowe jeżdżą, a Maciarewicza nawet obejrzeć trudno. On w ogóle bywa w Piotrkowie? Ktoś go widział ostatnio? Może po mianowaniu będzie bywał częściej i partia się rozwinie :):):)/

10


kasiak ~kasiak (Gość)18.03.2012 22:20

witam dlaczego nie piszą nic kto z piotrkowskiego wszedł do zarządu słyszałam ze panu Grabowskiemu doszedł jakiś młody konkurent też z gorzkowic

00


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat