Advertisement

Były premier przyjeżdża do Piotrkowa

ePiotrkow Sobota, 14 maja 20161154753
Quo vadis Polsko?" - taką nazwę ma spotkanie, w którym udział weźmie Włodzimierz Cimoszewicz, b. premier, marszałek Sejmu i minister spraw zagranicznych. Polityk przyjedzie do Piotrkowa w poniedziałek 16 maja.
W. Cimoszewicz jako premier w GlinnikuW. Cimoszewicz jako premier w Glinniku
Oprócz Cimoszewicza w spotkaniu udział weźmie Grzegorz Miecugow, dziennikarz TVN24. Poprowadzą je: Dawid Ciżewski, dziennikarz polityczny portalu naTemat.pl, Elżbieta Radziszewska, posłanka PO i Małgorzata Pingot, piotrkowska działaczka Platformy Obywatelskiej.
 
Tematy panelu dyskusyjnego:
 
1. Jaka ma być rola sądów i prokuratury? Jaka jest rola parlamentu? Co dalej z 
trójpodziałem władzy?
2. Dokąd zmierza polski wymiar sprawiedliwości – sądownictwo i prokuratura, 
mając na uwadze wprowadzone już zmiany ustawowe i te, które są w planach 
władzy wykonawczej?
3. Czy polski parlament jest niezależnym elementem demokracji czy tylko 
bezwolnym narzędziem w rękach władzy wykonawczej? Czy władza wykonawcza na 
naszych oczach niszczy dwie pozostałe władze opisane w Konstytucji RP, 
doprowadzając de facto do zniszczenia trójpodziału władzy?
 
Spotkanie odbędzie się 16 maja o 18:00 w sali konferencyjnej Hotelu Mercury. Wstęp wolny.

Zainteresował temat?

5

17


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (53)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

KZ ~KZ (Gość)16.05.2016 00:46

Nazywanie Dawida Ciżewskiego, dziennikarzem czegokolwiek, w tym politycznego portalu naTemat.pl wiadomego Lisa, zaświadcza o braku u autora tego zdania zdolności oceny tego, co wychodzi mu spod pióra. Panie Wolski, litości...
Adres: http://www.epiotrkow.pl/news/Byly-premier-przyjezdza-do-Piotrkowa,25245,0,2#

72


lutek ~lutek (Gość)14.05.2016 21:33

A kim jest ten dziennikarz dcz jakie szkoły skończył gdzie zdodywał szlify dziennikarskie.czy można zobaczyć jego CV bo jak widać aspiruje do roli polityka lub prawej ręki Lisa.tylko jak widać niech się nie podkreca i wie że kto faacebokiem wojuje od faaceboka ginie

103


suninstal suninstalranga15.05.2016 19:31

Kto idzie z pomidorami?
Niech morderca przeprosi za Żołnierzy Wyklętych.

1811


W-sulej ~W-sulej (Gość)16.05.2016 13:41

Tak się zastanawiam, czy te wpisy opluwające Włodzimierz Cimoszewicza piszą osoby wyznania katolickiego? Moim zdaniem to nie, bo wiara im tego zabrania. A jeżeli piszecie o historii to porozmawiajcie z osobami, którzy jeszcze żyją a mieli do czynienia z "żołnierzami wyklętymi" to może dowiecie się więcej o zdarzeniach w tamtych czasach. Nie byli tacy święci jak się ich przedstawia jak i ich przeciwnicy z drugiej strony.

67


lutek ~lutek (Gość)16.05.2016 11:03

Ale bmw przecież b.premier nie wychodzi z TVN , Polsatu, Radia Zet, itp.Przyjeżdża aby przy nim wylansowali się nowi.

44


BMW ~BMW (Gość)16.05.2016 09:46

Widać, że im bardziej inteligentny i rozsądny polityk, tym bardziej wściekły i prymitywny atak na niego przeprowadzany jest przez czarnych trolli. Cimoszewicz przerasta wiedzą polityczną całą obecną ekipę rządową. Dlatego trzeba go wysłuchać i - co najważniejsze - wesprzeć jego sposób prowadzenia polityki, chociażby samą obecnością na spotkaniu. Przyjdźcie, posłuchajcie, podyskutujcie... Tamci plujący niech się zaplują z nienawiści do innych ludzi.

410


Lutek ~Lutek (Gość)16.05.2016 07:50

Ciżewski niech zaprosi jeszcze biednych i najbardziej poszkodowanych przez te 27lat artystów i dziennikarzy:Lisa z rodziną, Stuhra, Jandę, Olbrychskiego, Olejnik.Opowiedzą jak im ciężko, jak żyją za 1200, jak nie byli na wczasach kilkanaście lat , jak biorą w sklepie na zeszyt .Jak pani Olejnik chodzie jednych butach parę lat.A reszta wypasionego spoleczenstwa jeszcze chce im zabrać wolność , a na dodatek ma z tego "Tu-polew""

85


J23 ~J23 (Gość)16.05.2016 07:18

Gratulacje dla PO-srańców i pani radziszewskiej.Syn kata zaproszony do Piotrkowa http://polskaniepodlegla.pl/wydarzenia/item/5406-marian-cimoszewicz-ojciec-bylego-premiera-katowal-i-znecal-sie-nad-zolnierzami-ak

124


luzik luzikranga14.05.2016 14:16

Cimoszko, powinieneś staranniej dobierać sobie "przyjaciół". Naprawdę, nie robi ci różnicy z kim się zadajesz?

176


Witek ~Witek (Gość)15.05.2016 22:25

Po holere tu oni potrzebni.Komuna to przeszłość ale Piotr ów to ich bastion dlatego tu tak dobrze jest .ostatnio trochę po kraju jeździłem i wszedzie cos sie zmieniło ale nie w Piotrkowie i Wolborzu i tu się nic nie zmieni bo stara sitwa nadal przy władzy i idziemy na dno

63


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat