Advertisement

Bełchatów: Zapisy na Uniwersytet Dziecięcy

Strefa FM Wtorek, 19 stycznia 201039240
Do 28. stycznia trwają zapisy na kolejny semestr w Ekonomicznym Uniwersytecie Dziecięcym, który działa w Bełchatowie. Przyjmowani będą uczniowie V i VI klas bełchatowskich podstawówek. Zajęcia ruszą w marcu.

- Uczestnictwo w spotkaniach jest bezpłatne. Organizujemy zajęcia, ponieważ z naszych doswiadczeń wynika, że dzieci odczuwają wielką potrzebę edukowania się w zakresie podstaw ekonomii i zarządzania finansami. Od rodziców naszych studentów wiemy, że każdy wykład jest dla nich dużym wydarzeniem, na które z niecierpliwością czekają. Niezmiernie sympatyczne są dla nas narzekania małych żaków na to, że zajęć jest za mało i że są za krótkie - powiedziała Beata Kwiecińska-Pintos, rzecznik prasowy prezydenta Bełchatowa. 
 

Co obejmuje program zajęć?
- Semestr zajęć obejmuje sześć spotkań trwających po dwie godziny lekcyjne. Zajęcia mają charakter interaktywny: są połączeniem wykładu, dyskusji i prac warsztatowych. Każdy student uniwersytetu otrzymuje indeks, do którego zbiera stempelki potwierdzające obecność. Stemple uprawniają uczestnika spotkań do otrzymania dyplomu ukończenia EUD. Semestr kończy się testem wiedzy i wręczeniem wartościowej nagrody dla najlepszego studenta - wyjaśnia rzecznik prezydenta.

 

W poprzednim semestrze organizatorzy rozlosowali wśród uczestników dwa laptopy.

 

Formularz zapisów oraz szczegółowe informacje na temat programu zajęć, harmonogramu i miejsca spotkań dostępne są na: www.uniwersytet-dzieciecy.pl


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat