Cztery medale piotrkowskich Delfinków

Poniedziałek, 20 lutego 20174
Tym razem piotrkowskie pływaczki: Wiktoria Guść, Wiktoria Kowalska oraz Maja Gudź przywiozły trzy złote i jeden brązowy medal z pływackich zawodów II rundy Ligi Młodzików Województwa Łódzkiego.

Dwa złote medale zdobyła Wiktoria Guść, która wygrywała na dystansach: 100 metrów stylem zmiennym (czas: 1:06.09) i 200 m stylem dowolnym (2:07.18). Trzeci złoty medal dla Delfina zdobyła Wiktoria Kowalska na dystansie 50 m stylem dowolnym (29.88), Wiktoria zajęła ponadto czwarte miejsce podczas wyścigu na 200 m stylem dowolnym (2:25.16). Brązowy medal wywalczyła Maja Gudź, która rywalizował na dystansie 100 m stylem klasycznym (1:21.20).