Advertisement

KLIMAKTERIUM ... I JUŻ

Data:
Sobota, 04 listopada 2023
Godzina:
16:00
Miejsce:
Adres:
Piotrków Trybunalski, 3 Maja 12
Wstęp:
płatny

Być kobietą po czterdziestce ...,

to wcale nie musi być smutne, trudne czy nudne, co udowadniają barwne bohaterki komediowego spektaklu Elżbiety Jodłowskiej.

Co prawda, Pamela, Malina, Krycha i Zosia borykają się z konwencjonalnymi problemami takimi, jak np.: samotność, brak miłości, zdrady czy domowe kataklizmy (gdzie przydałoby się męskie wsparcie), jednak  ich podejście do przeciwności losu, spowodowanych często wiekiem, jest doskonałym wzorem do naśladowania.

Bohaterki, w niezwykły sposób, ukazują, jak - dużą dawką pogody ducha, samoakceptacji i humoru można opanować i przeżyć niełatwy dla kobiety czas menopauzy i sprawić, by jakość życia, w tym okresie, należała w przyszłości do miłych wspomnień.

 Nietuzinkowe przedstawienie problemu wzbogacone jest nie tylko znakomitą grą aktorską, ale także - miłym dla ucha, motywem muzycznym w postaci piosenek napisanych do popularnych i lubianych utworów, którym towarzyszy humorystyczna choreografia, w wykonaniu bohaterek.

Na scenie zobaczymy znane i lubiane aktorki, m.in.: Elżbietę Jodłowską, Grażynę Zielińską, Tatianę Sosnę-Sarno, Ewę Śnieżankę, Elżbietę Jarosik, Ewę Złotowską.

KLIMAKTERIUM ... I JUŻ

Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat