Reklama

Świętuj Międzynarodowy Dzień Rodziny z Województwem Łódzkim.

Data:
Niedziela, 15 maja 2022
Godzina:
13:00
Miejsce:
Sulejów
Adres:
Opactwo Cystersów
Wstęp:
Wolny

Świętuj Międzynarodowy Dzień Rodziny z Województwem Łódzkim.

Dobra zabawa, liczne rozrywki dla dzieci, darmowy grill poczęstunek od Kół Gospodyń Wiejskich i wiele innych atrakcji czeka na Was podczas kolejnego w Pikniku Województwa Łódzkiego.

Tym razem widzimy się na terenie Opactwa Cystersów w Sulejowie.

To wspaniała okazja, aby spędzić czas w rodzinnym gronie oraz dowiedzieć się o ofercie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego i instytucji podległych, w tym m.in. Teatru Wielkiego, Łódzkiego Domu Kultury czy Filharmonii Łódzkiej. Pojawią się również m.in. przedstawiciele Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego, Wytwórni Filmów Oświatowych.

W programie wiele atrakcji dla dzieci, w tym dmuchańce, gry i zabawy. Dorosłych powinny zainteresować konsultacje i spotkania z beneficjentami funduszy europejskich. Podczas pikników będzie można dowiedzieć się jak pozyskać dofinansowanie, założyć i rozwijać własną firmę.

 

Startujemy o godzinie 13! Na zakończenie imprezy wystąpi Mateusz Mijal.

Świętuj Międzynarodowy Dzień Rodziny z Województwem Łódzkim.

Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat