Advertisement

Wznawiamy warsztaty artystyczne dla seniorów oraz dla dzieci i młodzieży w OEA MOK

Data:
Od: 17.01.2022 09:30 do 10.01.2022 00:00
Godzina:
cykl wydarzeń, godzina została podana wyżej lub w opisie wydarzenia
Miejsce:
Adres:
Piotrków Trybunalski. Słowackiego 13

Informujemy, że od 17 stycznia 2022r. w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK (ul. Słowackiego 13) wznawiamy po przerwie świątecznej BEZPŁATNE warsztaty artystyczne dla seniorów (60+) oraz dla dzieci i młodzieży w wieku 7-15 lat z Piotrkowa Trybunalskiego.
Dla seniorów zajęcia będą kontynuowane na warsztatach: plastycznych, ceramicznych/decoupage, szycia artystycznego, komputerowych i obsługi smartfona, fotograficzno-filmowych, wokalnych, tanecznych, teatralnych, muzycznych, dziennikarskich i brydża towarzyskiego.
Natomiast dzieciom i młodzieży proponujemy warsztaty: plastyczne, wokalne, ceramiczne/decoupage, teatralne, komputerowe i fotograficzne. Warunkiem uczestnictwa powyższej grupy wiekowej jest dostarczenie do Ośrodka zgłoszenia otrzymanego od pedagoga szkolnego.
Instruktorzy czekają już z nowymi pomysłami, więc nie może Was zabraknąć. Zapraszamy już od poniedziałku, 17 stycznia 2022 roku. Do zobaczenia!
Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 44 733 91 30.
UWAGA! Warsztaty odbywać się będą z zachowaniem norm bezpieczeństwa epidemiologicznego.

Informujemy również, że podczas warsztatów (w celu promocji) będą robione zdjęcia, które opublikujemy na stronach internetowych MOK, UM, facebook-u MOK oraz piotrkowskich portalach internetowych.

Harmonogram warsztatów znajduje się w załączniku do pobrania na stronie:tutaj

Wznawiamy warsztaty artystyczne dla seniorów oraz dla dzieci i młodzieży w OEA MOK

Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat