Koncert operetkowy "Ze Straussem przez Wiedeń"

Data:
Sobota, 06 listopada 2021
Godzina:
17:00
Miejsce:
Adres:
Piotrków Trybunalski, 3 Maja 12

Cudowna muzyka, przepiękne głosy, wspaniali instrumentaliści i wyjątkowy klimat - to wszystko już wkrótce w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie Trybunalskim!
6 listopada 2021, godz. 17.00
MOK w Piotrkowie Trybunalskim
Ze Straussem przez Wiedeń to spotkanie z muzyką pełne niezapomnianych wrażeń! To także spotkanie z mistrzami opery i operetki - z Puccinim, Leharem, Kalmanem oraz królem walca - Straussem. W ten wieczór usłyszą Państwo utwory od lat bawiące całe pokolenia. W programie najbardziej znane i lubiane arie i duety, takie jak “Wielka sława to żart”, “Usta milczą, dusza śpiewa”, “W rytm walczyka” w wykonaniu utalentowanych młodych artystów - laureatów prestiżowych konkursów, koncertujących na co dzień zarówno w Polsce, jak i za granicą. W taneczny nastrój wprawią Państwa walce, polki i czardasze zagrane przez kameralny zespół instrumentalny. Nie zabraknie również wirtuozowskich popisów, jak choćby skrzypcowy “Czardasz” Montiego.
Najpiękniejsze melodie do dziś roznoszące się echem po ulicach Wiednia, podane z dużą dozą elegancji i dobrego smaku, ale i z poczuciem humoru - tego koncertu nie można przegapić. Zapraszamy!

Bilety w cenie 70zł do nabycia w kasie MOKu oraz w serwisach
www.kupbilecik.pl/baza/5969/Koncert+operetkowy+-+Ze+Straussem+przez+Wiede%C5%84/ https://www.ebilet.pl/klasyka/opera-operetka/ze-straussem-przez-wieden/
https://biletyna.pl/koncert/Koncert-operetkowy-ze-Straussem-przez-Wieden
https://www.eventim.pl/artist/ze-straussem-przez-wieden/
(bilety grupowe tel. 609 047 163 lub agencja.muzykanty@gmail.com
Odwiedź nas na facebooku:
www.facebook.com/agencja.muzykanty

Organizator: Agencja Artystyczna MUZYKA'n'TY

Koncert operetkowy

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat