metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ja ~ja (Gość)23.05.2022 20:06

To znaczy, że co??? Teraz w telewizji trzeba się będzie tylko modlić, a pozostałe kanały będą zakłócane?
No tak jest na waszych obrazkach.

71


Miastowy2 ~Miastowy2 (Gość)23.05.2022 20:23

Za każdą zmianą idzie gorsze dziadostwo tak to trzeba uczciwie powiedzieć na szczęście ja telewizora w domu nie mam i nie zamierzam kupować by reklamy oglądać. Za komuny były dwa kanały ale jak przyszły swieta do 4-tej rano było co oglądać a dziś co chwilę te same powtórki wiec szkoda kasy na tv

90


w kablu z lodzi ~w kablu z lodzi (Gość)23.05.2022 21:00

mam 12 kanałów, bez tv4 polsatu tvnów ttv focusa pulsów

61


j. ~j. (Gość)23.05.2022 21:35

Przede wszystkim, to należy postawić pytanie: Czy w ogóle warto jeszcze oglądać telewizję? Kiedyś była cz.-b. telewizja, jeden kanał w kraju, oczywiście komunistyczna propaganda, ale oprócz tego było mnóstwo wartościowych programów. A dziś, co mamy? Jakieś kretyńskie seriale, reality- show-y, głupawe teleturnieje itp. Jak najwięcej sensacji, bzdur, szokowania, prowokowania etc. Nawet audycje informacyjne, to taki kolejny show. Nie mówi się o tym, co jest rzeczywiście ważne, tylko o tym, co jest tanią sensacją, np. wiadomość o tym, że w jakieś mieścinie to człowiek pogryzł psa itp., żeby tylko dobrze wycelować w najmniej wybredne gusta, bo posiadaczy takowych jest zazwyczaj najwięcej i z tego się robi tzw. "oglądalność". A wszystko oczywiście w ogromnym tempie z mnóstwem obowiązkowo ucinanych w pół zdania wypowiedzi oczywiście na tle ulicy, bo jakże by inaczej. TVP Historia nadawała kiedyś stare wydania "Dziennika TV" z końca lat 80-tych. Jeśli chodzi o treści tam przekazywane, to można się uśmiać widząc relację z wizyty przywódcy "bratniego kraju", natomiast jeśli chodzi o FORMĘ przekazu, to, aż się chce to oglądać, bo nie ma tego szaleństwa, tego urywania, skracania, bombardowania widza krótkimi ujęciami, maksymalnie skracanymi wypowiedziami, już nawet niekiedy nie w pół zdania, ale nawet w pół słowa! A. Wajda zapewne słusznie określił, to, co się dzieje mianem upadku telewizji... Angole to nazywają dumbing down, w więc jak najwięcej produkcji celujących w najmniej wybredna gusta, żeby tylko zwiększyć oglądalność i przyciągnąć reklamodawców...

80


003 ~003 (Gość)23.05.2022 21:49

Nie prawda, T(o)yA dziś fiksowała

30


Społecznik ~Społecznik (Gość)23.05.2022 20:35

Cytuje "Telewizja naziemna jest bezpłatna" trochę mijamy się z prawdą bo istnieje jeszcze coś takiego jak abonament radiowo-telewizyjny... wiec nie jest bezpłatna!

91


Grażyna ~Grażyna (Gość)23.05.2022 22:50

Ale z tą zmianą standardu nadawania to dajcie spokój, no kto to słyszał.

60


tv ~tv (Gość)23.05.2022 20:04

Nieprawda, że w kablówkach jest ok. Na fb kilka osób z Piotrkowa narzeka, że straciło parę kanałów.

71


kiedy ~kiedy (Gość)24.05.2022 07:06

totalna amatorszczyzna ,wyłączenie wszystkiego na kilka godzin ,sporo ludzi zaczęło /naprawiać/ anteny ,teraz też z TVN i POLSAT sa problemy ,kiepski sygnał i kłopotów ciąg dalszy ,czy FIRMA KTÓRA ZA TO BIERZE KASĘ ,nie potrafi niczego zrobić dobrze ?

71


Nowy komentarz
reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat