metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Natalia ~Natalia (Gość)05.06.2023 11:10

Dlaczego nie ma ścieżek rowerowych? Moze nalezy zadac takie pytanie? Akurat na tej drodze nie ma sciezki. Komentarze poprostu karygodne.

51


Drajver ~Drajver (Gość)05.06.2023 10:51

Dlaczego rowerzyści nie korzystają ze ścieżek?

47


go?ć_mariola ~go?ć_mariola (Gość)05.06.2023 11:23

Jeżdżą zbyt bliskio aut? To auta Jeżdżą blisko rowerów!!A ścieżki rowerowej nie ma na tym odcinku!!!Ludzie trochę emaptii

93


Wellma ~Wellma (Gość)05.06.2023 10:52

Wina kierowcy? A rowerzyści jeżdżą bez świateł, kasku a do tego słuchają muzyki i tragedia gotowa

810


Pani z BMW ~Pani z BMW (Gość)05.06.2023 10:49

Niebezpieczna sytuacja, ale rowerzyści jeżdżą zbyt blisko aut

315


.... ~.... (Gość)05.06.2023 13:03

Ta droga jest niebezpieczna.Lepiej przejechac lasem do sciezki rowerowej Barkowice-Wierzeje.

50


Rowerzysta ~Rowerzysta (Gość)05.06.2023 13:01

Bylem przy tym zdarzeniu,ale tylko slyszalem huk.To bylo zaraz za wyjazdem z Kola przy drodze do lesnej osady.Tez jechalem rowerem,ale widzialem ze jest duzy ruch na tej niebezpiecznej drodze,wiec wolalem dojechac lasem do sciezki rowerowej.Gdybym pojechal asfaltowka to ja moglbym byc potracony albo moja rodzina.Zona podeszla do poszkodowanej.Nie wiem dlaczego od razu nie zdecydowaly sie zadzwonic na policje tylko po czasie.Niestety nie moge pomoc w sprawie bo samego zdarzenia nie widzialem,mignal mi tylko ford ka,ale zdawalo mi sie,ze ciemnego koloru.Ale ja juz bylem w lesie i to byl ulamek sekundy.W kazdym razie kierowce powinni zlapac i ukarac z pelna surowoscia dodatkowo za ucieczke.

62


go?ć_piotrkowianka ~go?ć_piotrkowianka (Gość)05.06.2023 19:53

Już tyle razy tutaj pisałam, że piotrkowska policja powinna często odwiedzać tą drogę i karać bez litości tych bandziorów drogowych, ale te moje apele wszyscy mają w d.... . Bóg tylko wie, ile psów i kotów zginęło w Kole pod kołami wariatów pędzących na złamanie karku w tej miejscowości, szczególnie w weekendy. To jest horror, wołający o pomstę do nieba.

20


Grz ~Grz (Gość)05.06.2023 12:57

Jeżdżąc rowerem ulicą, jestem naprawdę rzadko wyprzedzany przez kierowców z zachowaniem przepisowego 1.5 m odległości.

53


abcde ~abcde (Gość)05.06.2023 21:32

Niestety na tym odcinku drogi, jadąc z Koła do Piotrkowa, w godzinach popołudniowych, słońce świeci prosto w oczy użytkownikom drogi. Dodatkowo co kilka sekund zmieniają się światło-cienie, raz jest słońce, za chwilę cień. Te zmieniające się szybko kontrasty mogą spowodować złe postrzeganie drogi. Co sam przerabiałem jako rowerzysta ,a dowiedziałem się od osoby znajomej która mnie wyprzedzała samochodem. Od tej pory zawsze włączam tylne światło w rowerze popołudniową porą na tym odcinku drogi.

41


Nowy komentarz
reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat