metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Sd ~Sd (Gość)17.09.2022 14:02

Tak jak to toczke nazbierałem a z teczki na przyczepkę w 3h

33


Adam z Gdyni ~Adam z Gdyni (Gość)17.09.2022 14:05

O panie tak dużo że wiaderka mi brakło w 20 min

24


go?ć_gosc ~go?ć_gosc (Gość)17.09.2022 17:11

W dwa dni okolo 50 kg podgrzybkow.

35


Nie znacie się na gr ~Nie znacie się na gr (Gość)18.09.2022 04:43

Ludzi zbierających grzyby można podzielić na pewne grupy. Np. Tych co lubią grzyby , tych co lubią je zbierać a nie koniecznie jeść jest ich pewnie więcej ale najlepsza??? jest grupa ludzi którzy wnoszą do lasu pełne butelki puszki różnego rodzaju opakowana wszystko napełnione i po ich opróżnieniu nie potrafią ich wynieść z tego lasu bo już są za lekkie więc trzeba je piznac a Pelne ciężkie torby kosze wiadra grzybów to już nie problem Dawejta ile zdołacie unieść jak1 najwincy całe bagażniki. To tacy sami ludzie którzy wyje.... Cały cukier ze sklepów ,papier toaletowy swego czasu , hmm ropę która nawet w worki foliowe tankowali i jeszcze inne produkty no rynce opadajum a głupota ludzka nie zna granic stare dobre??? Czasy powrócą a w zasadzie już powracają bo kto nie zna histori będzie ja powtarzał.

102


(*;*) ~(*;*) (Gość)18.09.2022 04:10

Ludzie nie zdają sobie sprawy z tego ile robaków jest w tych zbiorach. Smacznego???

19


Myszy ~Myszy (Gość)18.09.2022 10:12

Ja w sobotę nazbierałem 15 kg w jedną godzinie

34


zenio ~zenio (Gość)06.10.2022 11:15

A ja nasadziłem dużego grzyba, chociaż będzie nawóz w lesie.

11


Lolo1 ~Lolo1 (Gość)07.10.2022 07:52

Grzyby należy zbierać w kosze. Najlepiej wiklinowe. Osoby zbierające grzyby w plastikowe wiadra dowożą do domu grzyby już wstępnie podgnile oraz przyczyniają się do zubazania fauny i flory leśnej.

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat