metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Zgrywus ~Zgrywus (Gość)23.05.2022 16:00

Ta uczelnia to strata czasu i pieniążków,
Żadne kwalifikacje i żadnej pracy,a i kadra taka sobie,
Jednym zdaniem sztuczny twór

76


Grażyna ~Grażyna (Gość)23.05.2022 16:31

Ale z tą Akademią Piotrkowską to dajcie spokój, no kto to słyszał.

92


Iaiqow ~Iaiqow (Gość)23.05.2022 15:24

Polskie studia poza kilkoma uczelniami są absolutnie nic nie warte.

77


EP -OP-EB ~EP -OP-EB (Gość)23.05.2022 18:56

Uczelnia zamiast wyrabiać swoją markę zmienia tylko nazwę,już to daje do myślenia przyszłym absolwentom,
Żadnych osiągnięć tylko mielenie kasy na naiwnych

50


go?ć_julia ~go?ć_julia (Gość)23.05.2022 19:47

Kadra od kierunków nowo otwartych jest jak najbardziej na plus. Wykładowcy dojeżdżają z innych uczelni. I nie wykładają inaczej niż na swoich. Trzeba by utworzyć więcej ścisłych kierunków.
Opinia zła się ciągnie przez kierunki pedagogiczne. Po nich wiadomo że pracy nie ma. Co za różnica czy skończysz to w Łodzi czy Piotrkowie. Przydałyby się kierunki techniczne.

100


H ~H (Gość)23.05.2022 19:52

Akademia Piotrkowska, nie lepiej jakaś pedagogiczno- ekonomiczna?

12


go?ć_alex ~go?ć_alex (Gość)23.05.2022 19:58

Jeden Pan chce się pozbyć problemu A drugiemu się wydaje że zrobi na tym własny interes ot i cała sprawa...

70


wieśniak ~wieśniak (Gość)23.05.2022 17:57

Robiłem tam licencjat. I gdybym nie pokończył innych kierunków na UŁ, PŁ i SGGW, zmarnował bym 3 lata życia i pewnie wylądował w jakimś dino. Z niesmakiem wspominam niejakiego dr skła.......go, który 5 stawiał za dobre nazwisko, a wykłady z tym gościem to wielogodzinne, bezcelowe pisanie w zeszycie. Uczelnia do zaorania, a nie do zmiany nazwy.

66


goœć_gość ~goœć_gość (Gość)23.05.2022 18:45

Ta uczelnia Umrze śmiercią naturalną

85


SicMundusCreatusEst ~SicMundusCreatusEst (Gość)23.05.2022 22:36

Ranga uczelni moi drodzy nic nie znaczy. Osobiście skończyłem Wyższą Szkołę Informatyki i Umiejętności w Łodzi, uczelnie z gorszymi problemami niż nasza filia. Stypendium pobierałem od drugiego roku, na magisterce to ja mogłem uczyć wykładowców a nie oni mnie. Teraz pracuje w średniej wielkości firmie IT, na finanse nie narzekam. Bez własnego wkładu w naukę i absolwent MIT niczego nie osiągnie. Naprawdę i po pedagogice jeżeli studia się przepracuje a nie prześpi można znaleźć dobrą prace.

112


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat