metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
little_kittie ~little_kittie (Gość)05.03.2020 07:58

byłabym chętna na ten kosmetyk, ale w sumie zastanawia mnie jedno: jeżeli on jest taki naturalny to ile ma ważności ten vialise body wrapping?

10


Balbina ~Balbina (Gość)02.03.2020 11:03

Naturalne kosmetyki to ogólnie super opcja i jak tylko mogę to je stosuje. Warto czytac sklady!

20


kara ~kara (Gość)31.03.2020 13:53

oooo no proszę, ale fajnie. ja z kolei mam sprawdzone kosmetyki pat&rub i one mi mega pomagają z moją skórą.

10


lemi lemur ~lemi lemur (Gość)09.04.2020 07:52

przeciez @kara ta twoja firma nawet nie ma nic z bw xD byle wcisnac.. eh...
co do tego vialise body wrapping to dostałam od koleżanki bo jednak zaszla w ciaze i wolala odstawic i mi bardzo do sprezentowała ;p bardzo przyjemny i grzejacy kosmetyk ;p

30


aska89 ~aska89 (Gość)29.01.2021 11:24

najlepszy kosmetyk tego typu jaki mialam do tej pory a sporo body wrappingow mi sie przewinelo w domu haha

00


Novalija ~Novalija (Gość)03.03.2021 13:44

Lubię! Ogólnie nie jestem fanką kosmetyków które grzeją albo chłodzą skórę, ale body wrapping vialise mi podpasował przez to że u mnie były widoczne zmiany. Nawet przy pierwszym użyciu czułam że zeszła ze mnie skóra.

00


ricotta ~ricotta (Gość)18.05.2021 12:48

dostalam ten kosmetyk od mojej kolezanki na urodziny bo bedac u niej kiedys wyhaczylam ten produkt tak zaczelam pytac co to jest, na co to jest, jak to dziala, czy dziala itp. Tak ja wypytalam, ze mi go kupila w prezencie i jestem zdecydowanie zadowolona.

00


Natalia.Głowacka Natalia.Głowackaranga05.01.2022 10:39

przyjemny jest ten body wrapping i jestem zaskoczona działaniem. miło bo grzeje a nie pali skory, poprawa jest, tylko zapach jest silny, ale to jest do przeżycia.

00


Małgorzata.Nowicka Małgorzata.Nowickaranga09.07.2023 23:46

Dopiero cos pisze jak wyprobuje na sobie i to przez dluzszy moment. Mysle że 2x100 ml to jest odpowiedni czas by cosik napisac o tym kosmetyku naturalnym. Przede wszystkim jestem zadowolona z tego co udalo mi sie uzyskac smarujac sie nim 2 razy w tygodniu. Skora jest napieta, mniej nierowna, bardziej delikatna i ujedrniona. Jedyne co to cena wysoka ale z kodem mi taniej wychodzilo zamowienie.

00


Aneta.Zośnicka Aneta.Zośnickaranga04.10.2023 16:08

Nigdy nie mialam szansy sie z nim zapoznac z tym vialise body wrappingiem ale jestem juz nim zainteresowana bo po wakacjach wygladaja nogi niezbyt dobrze. Pofolgowalam sobie za mocno...

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat