metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Fanta124.07.2020 06:45

Hejka :) Jak tam u Was? macie domy czi mieszkania?

mariagas mariagas09.11.2020 11:54

szukam mieszkania w Łodzi. Znalazłam kilka inwestycji na różnych stronach internetowych, ale chciałabym korzystać z jakieś sprawdzonej. szukam kogoś, kto może podzielić się doświadczeniem w tym temacie

cytat

ksenia ksenia20.02.2021 18:42

Jak ktoś ma dom może dobrać elewację do swojego gustu. Na przykład elewację z wysokiej jakości płyt elewacyjnych z betonu architektonicznego Semmelrock. Wychodzi przystępnie cenowo.

cytat

Nowaanna Nowaanna05.03.2021 15:34

Teraz tak ceny zarówno domów jak i mieszkań poszły do góry, że to chore jakieś.

cytat

Nowaanna Nowaanna05.03.2021 15:35

W ogóle od kilku osób już słyszałam, że deweloperzy sobie po prostu dołożyli po 100 tys. do wszystkiego w stosunku do zeszłego roku.

cytat

Nowaanna Nowaanna12.05.2021 15:59

Ziemia to samo. Stwierdziłam, że nie chcę za bardzo się bawić w najem mieszkania, bo to remont, szukanie najemców, ewentualne naprawy, wymiana sprzętów AGD itp. Na początku szukałam mieszkań już na gotowo, ale ceny są absurdalne. 30 lat się będzie spłacać z czynszu.Zainteresowałam się ziemią, ale ten temat jest jeszcze trudniejszy obecnie http://www.eit-centrum.waw.pl/na-ziemi-nigdy-nie-stracisz-czy-to-prawda/ podobno można się bardzo wkopać i jest dużo czynników, które mogą nam uprzykrzyć życie potem przy sprzedaży ziemi w przyszłości lub jeśli zdecydujemy się na niej na jakąś budowę, albo nasze dzieci.

cytat

fantasia7 fantasia715.02.2022 15:55

Dzisiaj sytuacja na rynku budowlanym i mieszkaniowym zmieniła się na tyle, że lepiej i taniej jest wybudować dom niż kupić mieszkanie. Co więcej, niższe są koszty użytkowania domu, w porównaniu do kosztów użytkowania mieszkania.

cytat

Aleminasa Aleminasa28.06.2022 14:23

Chciałabym się przeprowadzić do Piotrkowa i zastanawiam się czy lepiej kupić mieszkanie, czy dom.

cytat

daia ~daia (Gość)12.12.2022 13:06

chyba mieszkanie? tańsze w utrzymaniu

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat