metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Marek26.05.2022 15:47

W Biedronce na Wolborskiej młoda dziewczyna z długimi czarnymi tłustymi włosami traktuje klientów w bardzo niemiły sposób. W żadnym sklepie nie spotkali¶my się z tak bezczelnym. niekulturalnym, chamskim traktowaniem. Bez powodu. Ta osoba ewidentnie nie lubi swojej pracy a klientów traktuje jak zło konieczne. Oby kto¶ przypomniał tej osobie, że zły humor powinna zostawić za drzwiami sklepu. Nie musi się u¶miechać, wystarczy, że na grzeczne pytania odpowie grzecznie.

Byla_klientka_tej_biedronki ~Byla_klientka_tej_biedronki (Go¶ć)18.08.2023 18:05

Ja mam również wiele nieprzyjemnych sytuacji zwi±zanych z t± biedronk±. Tylko w tej na Wolborskiej zdarzylo mi się spotkać nieuprzejm± obsługę, zostać oszukana przy wydawaniu mi reszty, albo nabito mi więcej ilo¶ci danego produktu, który kupowałam... I nie były to pojedyncze przypadki. Nie mam pojecia czym jest to spowodowane, ale ja osobi¶cie mam same nieprzyjemne do¶wiadczenia z obsług± tej konkretnej biedronki.

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat